Vývoj novej guľovnice šport/ lov

Začali sme vývoj, výrobu guľovnice s odsuvným záverom typu mauser. Guľovnica postavená na duralovej platforme (lafete) triedy 7075 povrchovo upravená tvrdeným eloxom (do budúcna sa plánuje samozrejme aj lovecké prevedenie). Uzamykacie ozuby sú jedinečné od iných zbraní v tom ,že majú tvar rovnostranného trojuholníka. Zbraň je vyrábaná trieskovým obrábaním s ušľachtilých ocelí ,prevažne triedy 15 142. Vo vývoji budú dve rady a to Štandard – do kalibru .308Win. Čiže dĺžky náboja maximálne 82mm , potom rady MAGNUM, kde budú kalibre .300 Win. Mag., 338 Lapua Magnum a podobne. Za zmienku stojí aj to, že v rade Štandard okrem puškových nábojov bude možné nakalibrovať zbraň buď revolverovým alebo pištoľovým nábojom zo zásobníkom podľa vlastného výberu. Samozrejme závit na ústí nie je problém. Ak nám novela zákona umožní používať tlmiče hluku , budeme k svojim zbraniam dodávať vlastné konštrukcie, na ktoré sa budú vzťahovať všetky servisné úkony, záručné , pozáručné, čistenie a podobne.

 

   

Upozornenie !

 

 

Tieto stránky sú prevažne určené odborníkom v oblasti výroby a predaja zbraní a streliva, športovým strelcom, poľovníkom a členom ozbrojených zložiek.

 

Prezeraním našich stránok potvrdzujete, že máte viac ako 18 rokov a ste držiteľom zbrojného preukazu, alebo zbrojnej licencie.