Pištoľ KEVIN – kaliber .45ACP

kruty.sk

Pištoľ jednoranná model Kevin je určená na súťažné použitie v kategórii MSSA ( Metallic Silhouette Shooting Association ), kategória Unlimited Pistol – Big bore ( do 200 m ), Small bore ( 100 m ).

Kaliber .45 ACP, dĺžka hlavne 250 mm, hmotnosť cca 850 g, voliteľné doplnky ( na foto prídavná drôtená pažba, závit na úsťovú brzdu, lišta na optiku weaver, lišta na bipod ). Pažba z výberového amerického orecha s olejovou politúrou.

Pištoľ je možné použiť aj na lov ( v krajinách kde je to povolené ), prípadne tréningovú streľbu – veľkorážna pištol.

Zbraň je unikátna svojou konštrukciou, ktorá ju umožňuje bez použitia náradia prerážovat inou hlavňou ( kaliber, dĺžka hlavne, mieridlá ) a tým využiť jeden rám zbrane na dve súťažné disciplíny ( big/small bore ) Voliteľným doplnkom je aj prepínač zápalníkov (na náboj s okrajovým a stredovým zápalom ) .

 

Fotografie:

Upozornenie !

 

 

Tieto stránky sú prevažne určené odborníkom v oblasti výroby a predaja zbraní a streliva, športovým strelcom, poľovníkom a členom ozbrojených zložiek.

 

Prezeraním našich stránok potvrdzujete, že máte viac ako 18 rokov a ste držiteľom zbrojného preukazu, alebo zbrojnej licencie.