Pištoľ KEVIN kaliber .22LR / .300 AAC BLK

Zbraň je navrhnutá tak, aby spĺňala požiadavky tréningovej pištole na presnú, mierenú streľbu až do vzdialenosti do 200 m a pre streľbu na kovové siluety (všetky kategórie: Small Bore, Big Bore, Field a Unlimited ). Konštrukcia zbrane od začiatku počítala s možnosťou jednoducho a priamo na strelnici , bez použitia nástrojov, zbraň zmeniť na iný kaliber či inú dĺžku hlavne. Výhodná a unikátna je tiež možnosť „dvoj zápalníkového systému“, ktorý umožňuje použiť náboje s okrajovým aj stredovým zápalom v jednom lôžku zbrane.

Konštrukcia pištole je z vysoko pevnostných ocelí, neobsahuje žiadne odliatky z podradných materiálov alebo plastov. Každá zbraň je individuálne ručne skladaná a testovaná na strelnici skôr ako je odovzdaná zákazníkovi. K zbrani sa dajú dokúpiť rôzne doplnky (bipod, kompenzátor, svietidlo, …). 

Hmotnosť zbrane : 1400g

Dĺžka hlavní: 250 mm

Dvoj zápaľníkový systém, spúšť  staviteľná

.300 AAC BLK osadená weaver základnou a .22 LR osadená 12mm rybinou.

 

Upozornenie !

 

 

Tieto stránky sú prevažne určené odborníkom v oblasti výroby a predaja zbraní a streliva, športovým strelcom, poľovníkom a členom ozbrojených zložiek.

 

Prezeraním našich stránok potvrdzujete, že máte viac ako 18 rokov a ste držiteľom zbrojného preukazu, alebo zbrojnej licencie.