Pištoľ KEVIN kaliber 22LR, 22 Hornet, 7,62×25 Tokarev

Model KEVIN je jednovýstrelová pištoľ rôznych kalibroch určená najmä pre športovú streľbu. Pištoľ je postavená na oceľovom ráme vyrábaná trieskovým obrábaním. Systém záveru je lôžkový s dvojitým hakom pre lepšie rozloženie tlakov. Konštrukcia je postavená tak, aby sa i bez použitia nástrojov dala jednoducho rozobrať, prípadne vymeniť hlaveň v inom kalibri. K štandardnej výbave je na hlavni príprava na montáž typu: Weaver alebo 12mm rybina . V základnej výbave sú aj jednoduché staviteľné mechanické mieridlá.

Spúšťový systém typu SA je vybavený regulačnou skrutkou chodu spúšte. Otváranie zbrane sa nachádza na pravej strane. Zbraň je vybavená automatickým bezpečnostným odskokom a manuálnou poistkou, ktorá sa pri zaistení postaví medzi zápalník a kladivko.

Na zákazku bola vyrobená športová pištoľ KEVIN pre zahraničného kupca, ktorý mal požiadavku na 3 typy hlavní. Nakoľko je to viacnásobný víťaz prestížnych športových súťaží a strieľa niekoľko kategórii, požadoval do jedného základného rámu osadenie 3 kalibrov: 22 LR , 22 Hornet a 7,62×25 Tokarev.

 

 

Upozornenie !

 

 

Tieto stránky sú prevažne určené odborníkom v oblasti výroby a predaja zbraní a streliva, športovým strelcom, poľovníkom a členom ozbrojených zložiek.

 

Prezeraním našich stránok potvrdzujete, že máte viac ako 18 rokov a ste držiteľom zbrojného preukazu, alebo zbrojnej licencie.