Jednoranová guľovnica KEVIN – 45 ACP

Hmotnosť zbrane 1600 g. Kaliber .45 ACP určená predovšetkým na lov škodnej a drobnej zveri. Dĺžka hlavne je 410 mm. Celková dĺžka zbrane je 800 mm. Na hlavni je weaver lišta na osadenie optiky prípadne kolimátora. Kladivko disponuje bezpečnostným odskokom, ktorý automaticky blokuje nežiadúci dopad na zápalník. Pokiaľ nie je stlačená spúšť, kladivko sa neoprie o zápalník ani pri páde zbrane. Na hmatníku kladivka sa nachádza závit pre excentrický valček na lepšie ovládanie pri založenej optike. Samozrejmosťou je aj manuálna poistka ako druhé istenie, ktorá po zaistení sa postaví medzi zápalník a kladivko. Odpor spúšte (chod) je staviteľný. Všetky zbrane majú vyťahovače. Telo zbrane je vyrobené z ušľachtilých ocelí, trieskovým obrábaním (nie odliatky) a povrchovou úpravou: karbonitridácia. Ústie disponuje závitom M14x1,25. Kedže ide o zbraň z lôžkovým záverom, nie je pre rozloženie zbrane potrebné žiadne náradie.

 

Upozornenie !

 

 

Tieto stránky sú prevažne určené odborníkom v oblasti výroby a predaja zbraní a streliva, športovým strelcom, poľovníkom a členom ozbrojených zložiek.

 

Prezeraním našich stránok potvrdzujete, že máte viac ako 18 rokov a ste držiteľom zbrojného preukazu, alebo zbrojnej licencie.